Петля барна Aldeghi Luigi 101IN100B2 100 мм нержавіюча сталь (Італія)
Петля барна Aldeghi Luigi 101IN100B2 100 мм неіржавка сталь Aldeghi Luigi 101IN100B2 – спеціальна барна петля універсального відкривання для вхідних і міжкімнатних дверей. Дає змогу відчиняти двері в обидва боки. Оптимально підходить для місць із високою прохідністю: ресторанів, барів, готелів та ін. Використовується для дерев’яних дверей із максимальною завширшки 1200 мм, заввишки 2500 мм і завтовшки 25-30 мм. Максимально можлива навантаження на 2 петлі становить 48 кг. Втулки з антифрикційного полімеру забезпечують понад 200 000 циклів безперебійної плавної роботи. ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Універсальне відкривання в обидві сторони. Матеріал — неіржавка сталь. Розмір – 100х37х33 мм. Кут відкривання — 180°. Більш 200 000 циклів роботи. Втулки ковзання з антифрикційного полімеру. Гальванічне покриття. Прокладки для амортизації під час зачиняння. Колір — неіржавка сталь. Для дверей із прямим торцем (російська чверть). Максимальна товщина дверей — 30 мм. Максимальне навантаження на 2 петлі — 48 кг. Максимальна ширина дверей — 1200 мм. Максимальна висота дверей — 2500 мм. Спосіб кріплення — шурупи. Виробник — Італія. КОМПЛЕКТАЦИЯ: Петля. Прокладка (2 шт.). Набор шурупов. Шестигранний ключ. Продукція виробника Aldeghi Luigi зарекомендувала себе як високоякісна, міцна фурнітура з Італії. Якість виробів контролюється на всіх етапах виробництва. Відмітною особливістю бренда Aldeghi Luigi є поєднання якості продукції, стильного дизайну та доступної ціни.