Петля барна Aldeghi Luigi 101AB200H бронза 200 мм (Італія)
Петля барна Aldeghi Luigi 101AB200H бронза 200 мм Aldeghi Luigi 101AB200H – спеціальна барна петля універсального відкривання для вхідних і міжкімнатних дверей. Дає змогу відчиняти двері в обидва боки. Оптимально підходить для місць із високою прохідністю: ресторанів, барів, готелів та ін. Використовується для дерев’яних дверей із максимальною завширшки 1200 мм, заввишки 2500 мм і завтовшки 40-52 мм. Максимально можлива навантаження на 2 петлі становить 140 кг. ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Універсальне відкривання в обидві сторони. Матеріал — сталь. Розмір – 200х68х59 мм. Кут відкривання — 180°. Гальванічне покриття. Колір — бронза. Для дверей із прямим торцем (російська чверть). Циліндричні ковпачки з полімерними компонентами. Максимальна товщина дверей — 52 мм. Максимальне навантаження на 2 петлі — 140 кг. Максимальна ширина дверей — 1200 мм. Максимальна висота дверей — 2500 мм. Спосіб кріплення — шурупи. Виробник — Італія. КОМПЛЕКТАЦИЯ: Петля. Прокладка (2 шт.). Набор шурупов. Шестигранний ключ. Продукція виробника Aldeghi Luigi зарекомендувала себе як високоякісна, міцна фурнітура з Італії. Якість виробів контролюється на всіх етапах виробництва. Відмітною особливістю бренда Aldeghi Luigi є поєднання якості продукції, стильного дизайну та доступної ціни.
Супутні товари
аксесуари для замків
Декоративна накладка для циліндрових замків APECS DP-З-10-G золото (Китай)