Петля Aldeghi Luigi 87AO125-40 125 мм латунь (Італія)
Барна петля для дверей Aldeghi Luigi 87AO125-40 125 мм латунь 87AO125-40 — універсальна барна петля для відчинення дверей в обидва боки. Призначена для встановлення вхідної и міжкімнатної дерев’яної двері з прямим торцем. Матеріал виготовлення — штампована сталь, що гарантує міцність і надійність. У закритому стані товщина всього 6,9 мм. Петля має підшипники, які забезпечують довговічність виробу та брак шуму та тертя. Особливість моделі — регулювання пружини з неіржавкої сталі, що дає змогу налаштувати закривання індивідуально. ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Для дверей із прямим торцем (російська чверть). Матеріал петлі — штампована сталь. Розмір петлі — 125х40х19,8 мм. Максимальне навантаження на 2 петлі — 37 кг, на 3 — 70 кг. Максимальна товщина дверного полотна — 40 мм. Максимальна ширина дверей — 1200 мм. Максимальна висота дверей — 2500 мм. Є можливість регулювання сили натягу пружини. Полімерні підшипники забезпечують безшумну та плавну роботу дверей. Кут відкривання — 180°. Покриття — гальваніка. Кріплення до дверей — шурупами. Продукція виробника Aldeghi Luigi зарекомендувала себе як високоякісна, міцна фурнітура з Італії. Якість виробів контролюється на всіх етапах виробництва. Відмітною особливістю бренда Aldeghi Luigi є поєднання якості продукції, стильного дизайну та доступної ціни.