Петля Aldeghi Luigi 87AN155-50 155 мм нікель (Італія)
Петля Aldeghi Luigi 87AN155-50 155 мм нікель Aldeghi Luigi 87AN155-50 — спеціальна барна петля універсального відкривання для вхідних і міжкімнатних дверей. Дає змогу відчиняти двері в обидва боки. Оптимально підходить для місць із високою прохідністю: ресторанів, барів, готелів та ін. Використовується для дерев’яних дверей із максимальною завширшки 1200 мм, заввишки 2500 мм і завтовшки 37-50 мм. Максимально можлива навантаження на 2 петлі становить 49 кг, на 3 петлі — 75 кг. Мінімальна товщина петлі в закритому стані 6,9 мм дає змогу встановлювати без врізання у дверний короб. ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Універсальне відкривання в обидві сторони. Матеріал — штампована сталь. Розмір – 155х50х19,8 мм. Кут відкривання — 180°. Не потребує змащення. Регулювання сили натягування пружини. Полімерні підшипники гарантують плавне і безшумне відкривання. Гальванічне покриття. Колір — нікель. Для дверей із прямим торцем (російська чверть). Максимальна товщина дверей — 50 мм. Максимальне навантаження на 2 петлі — 49 кг, на 3 – 75 кг. Максимальна ширина дверей — 1200 мм. Максимальна висота дверей — 2500 мм. Спосіб кріплення — шурупи. Виробник — Італія. КОМПЛЕКТАЦИЯ: Петля. Набор шурупов. Шестигранний ключ. Продукція виробника Aldeghi Luigi зарекомендувала себе як високоякісна, міцна фурнітура з Італії. Якість виробів контролюється на всіх етапах виробництва. Відмітною особливістю бренда Aldeghi Luigi є поєднання якості продукції, стильного дизайну та доступної ціни.
Супутні товари
аксесуари та фурнітура для вікон і дверей
Замок поштовий Avers CAM-01/20-нікель NI (Китай)