Дверний дотягувач Aldeghi Luigi 114CS170S лівий сатин хром (Італія)
Дотягувач лівий на двері Aldeghi Luigi 114CS170S сатин хром 114CS170S — накладний дотягувач для автоматичного зачинення петельки або дверей. Предназначен на двері та калітки з максимальною вагою до 60 кг, завширшки — до 950 мм і заввишки — до 2100 мм. Модель має приховане гумове колесо під корпусом, що забезпечує тишу відкриття. Швидкість закриття регулюється посиленням або ослабленням натягу пружини шестигранним ключем. ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Тип встановлення — накладний. Для лівобічних полотен. Можливий монтаж на правосторонні дверцята перевернули доводчик на 180°. Встановлюється на рамі з боку завісою. Допустима максимальна вага дверей — 60 кг. Допустима максимальна ширина дверей — 950 мм. Регулювання швидкості закривання забезпечується натягуванням пружини. Робоча температура від -35 °C до +40 °C. Розміри: 225х39х170 мм. Мінімум — 70 000 циклів роботи. Базова комплектація: дотягувач; шестигранний ключ; стоппер; інструкція. Продукція виробника Aldeghi Luigi зарекомендувала себе як високоякісна, міцна фурнітура з Італії. Якість виробів контролюється на всіх етапах виробництва. Відмітною особливістю бренда Aldeghi Luigi є поєднання якості продукції, стильного дизайну та доступної ціни.