Броненакладка Cipierre Surprise H22 (327QSV/21/22/CL) хром (Італія)
Бронозахист з квадратною накладкою Cipierre Surprise H22 (327QSV/21/22/CL) хром Cipierre Surprise H22 (327QSV/21/22/CL) — універсальна броненакладка для встановлення на двері, може застосовуватися з великою кількістю серцевин. Особливістю цієї моделі є наявність спеціальної насадки (піддона) Surprise, яка виконує функцію захисту від силового зламу (розриву). Її висота (або глибина) — 21 мм, а матеріал виготовлення — сталь завтовшки 1,5 мм. Для захисту від висвердлювання в конструкції є обертова пластина з неіржавкої сталі. Для монтажу потрібно зробити отвір у дверному полотні по діаметру броненакладки; вмонтувати впритул до механізму замка, зсередини міцно затягнути гвинтами, створюючи монолітну конструкцію з замком. Отже, доступу до гвинтів кріплення немає і зірвати його дуже складно. ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Матеріал корпусу — вуглецева оцинкована сталь. Твердість — 58/60 HRC. Висота (або товщина) — 22 мм, діаметр — 46 мм. До комплекту входить спеціальна насадка Surprise для захисту від силового зламу (розриву). Висота (або глибина) насадки — 21 мм. Товщина насадки — 1,5 мм. Способ монтажа – врезной. У комплекті зовнішня декоративна накладка. Накладка квадратної форми. Розмір накладки — 70х70 мм. Широкий ключовий отвір. Обертова пластина для захисту ключового отвору від висвердлювання. Колір хром полірований. Додатковий захист — пластини з марганцевої сталі, сталеві кульки під гвинти. Базова комплектація: тіло протектора; зовнішня декоративна накладка; насадка Surprise; гвинти кріплення. Cipierre — компанія, яка працює в галузі виробництва замків високого ступеня надійності й аксесуарів для броньованих дверей і вікон. Cipierre виробляє свою продукцію в Італії, використовуючи ексклюзивні дизайн і проєктування, і користуючись тільки високоякісними матеріалами. Якість і прозорість компанії гарантуються сертифікатом «100% зроблено в Італії» і сертифікацією «IT01-100% Оригінальна Італійська Якість».